Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Strucfoń

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom z garażem Kuczwały

Kuczwały(Strucfoń + 15 km)

1 150 000 zł230 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom z duszą położony w malowniczej miejscowości Kuczwały, w gminie Chełmża. Około 20 minut od Torunia. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna, ul. Przydatki

Grębocin(Strucfoń + 25 km)

4 000 000 zł104 300 m² 38,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeżeli szukasz działki pod inwestycję , to proponuję Ci nieruchomość o powierzchni 10,43 ha w Grębocinie. Na dzień dzisiejszy jest to działka rolna , jednak w studium zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Borówno

Borówno(Strucfoń + 19 km)

199 000 zł3 006 m² 66,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży obszernej działki w miejscowości Borówno lokalizacja - Borówno, gm. Kowalewo Pomorskie; - spokojna, cicha okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Świecie(Strucfoń + 23 km)

2 100 zł45,30 m² 46,36 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie do wynajęcia - Świecie, ul. Królowej Bony Powierzchnia: 45,3 m , Balkon , Komórka lokatorska , Prywatne miejsce parkingowe Dostępne od zaraz Zapraszamy do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

31,25 zł/m²80 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy na wynajem przestronny lokal handlowy o pow. ok 80m2. Idealny do prowadzenia sklepu mięsnego, lokal jest w pełni przygotowany do uruchomienia działalności. Wyposażenie.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł946 m² 633,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! Na sprzedaż działka położona przy ulicy Rynkowej w Chełmnie. Działka o powierzchni 946 m2. Działki objęta są Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, który.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy Świecie

Świecie(Strucfoń + 23 km)

790 000 zł600 m² 1 316,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Kamienica w centrum miasta (10 m do rynku). Na parterze znajdują się dwa lokale usługowo-handlowe - 1 ok 100m2 podpisana jest umowa franczyzowa - 2 ok 50m2 Pięto ok 140 m2 3 lokale mieszkalne.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Świecie(Strucfoń + 23 km)

269 000 zł36,27 m² 7 416,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta tylko U nas! Na sprzedaż odrębna własność lokalu mieszkalnego położona w miejscowości Świecie ul. Kościuszki. Lokal o powierzchni użytkowej 36,27 m2. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Starogród

Starogród(Strucfoń + 21 km)

270 000 zł65 m² 4 153,85 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w odnowionej kamienicy o pow.65m2. Kuchnia z pełną zabudową ( wyspa, kuchenka indukcyjna, zmywarka, lodówka) połączona jadalnią. Dwie sypialnie, mały pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona Strucfoń

Strucfoń,kujawsko-pomorskie

250 000 zł11 000 m² 22,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na działce znajduje się budynek mieszkalny , o pow. ok 200m2 oraz budynek gospodarczy o pow. 220m2

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Strucfoń

Strucfoń,kujawsko-pomorskie

275 000 zł180 m² 1 527,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:11 800 m²

Na działce znajdują się również budynek gospodarczy o pow.220m2 oraz silos zbożowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Paderewskiego

Owczarki,Grudziądz(Strucfoń + 24 km)

178 000 zł1 482 m² 120,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska posiada na sprzedaż jest działka oznaczona numerem 73/6 obręb 156 o powierzchni 1482 metrów kwadratowych, znajdująca się przy ulicy Paderewskiego.